Na zaproszenie Starosty Lubaczowskiego i młodych ekologów z szkół i przedszkoli powiatu, nasz „EKOSKOP” wraz z ekipa wolontariuszy  zorganizował w Lubaczowie  EkoOlimpiade w 12 konkurencjach, zawody o nagrodę  Starosty  w naszej grze strategicznej "Miasto EkoNautów", punkt pracowni lalkarskiej  z recyklingu, trzy edycje konkursu wiedzy eko oraz cykl zabaw ekologicznych dla młodszych i starszych.

Trenerzy naszego  projektu EOG z Podkarpackiego Centrum Edukacji Ekologicznej przygotowali pokazy EkoMobila, wystawę roll'upów „Alarmdlabio” oraz pracownię mikroskopów stereoskopowych projektu z pokazem intrygujących preparatów i obiektów.

W sumie przy dobrej (szczęśliwie!) pogodzie zabawa udała się wyśmienicie, a i nauki było niemało! Zresztą sami zobaczcie TUTAJ..>>