×

Wiadomość

PDO driver not supported by Falang yet. Use MySQLi driver.

Na Galę Liderów Ekologii szczególnie zapraszamy, wraz z opiekunami, uczniów laureatów i wyróżnionych w konkursie "12 Twarzy Natury"
Lista alfabetyczna (przepraszamy za błędy literowe w poprzedniej wersji listy)

Uwaga! W dniu dzisiejszym publikujemy aktualizację alfabetycznej (podług imion) listy uczniów wyróżnionych i laureatów bez podawania 12 zwycięzców i stopni wyróżnień.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o pilny kontakt ze strony Dominiki Jarosz (lub jej opiekuna)
telefon; 668 356773 lub e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5-osobowe Jury wraz z asystentami musiało rozłożyć wszystkie prace w Podkarpackim Centrum Edukacji Ekologicznej.
Nasze podłogi są zbyt ciasne jak na taki konkurs i tę liczbę prac które nadesłali autorzy - prawie 400!

Szanowni uczestnicy i opiekunowie konkursu 12 Twarzy Natury w ramach projektu "Alarm dla bioróżnorodności Podkarpacia".

Jury konkursu  w trakcie wielogodzinnej pracy oceniło ponad 300 kolaży zgłoszonych do konkursu.

Mamy nadzieję, że laureatów i wyróżnionych oraz ich opiekunów poznamy osobiście na uroczystej Gali Liderów Ekologii, która planowana jest w dniu 18 grudnia 2015 roku (piątek) w auli głównej Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

Pobierz regulamin..>>

Proponuje się, by uczestnicy konkursu wchodząc na stronę www.alarmdlabio.pl  zaznaczyli w Ankiecie dostępnej w panelu bocznym zakładki „Konkurs 12 Twarzy Natury”, dla jakiej pory roku planują wykonanie pracy. Statystyka ta pozwoli  uczestnikom konkursu, przy podejmowaniu decyzji o planowanym  temacie pracy, wybierać tę porę roku która cieszą się najmniejszą popularnością twórców, co zwiększy ich szanse na sukces, …bo jeśli nikt nie zgłosi pracy dedykowanej zimie, to osoba wykonująca pracę „zimową” ma duże szanse, by wygrać tę kategorię.

FaLang translation system by Faboba