Już  18 grudnia 2015 roku (piątek) od godz. 11.00 w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim na Auli Wielkiej spotykamy się razem z przedstawicielami Szkół, Centrów Edukacji Ekologicznej, organizacji pozarządowych oraz gośćmi reprezentującymi wyższe uczelnie i ważne proekologiczne instytucje na Gali Liderów Ekologii.

Tradycyjna Gala Liderów  Ekologii pozwoli nagrodzić zwycięzców i wyróżnionych w konkursie „12 Twarzy Natury”, opowiedzieć o ciekawych problemach ochrony bioróżnorodności, przekazać materiały edukacyjne.

Zapraszamy nauczycieli z małymi grupkami uczniów reprezentantów szkoły i realizatorów projektu lub zainteresowanych ekologią.
Zapraszamy wszystkich laureatów i wyróżnionych w konkursie 12 Twarzy Natury. Każdy z nich otrzyma dyplom, kalendarz projektu na rok 2016, a 22 najlepszych  nagrody rzeczowe!
Każda szkoła której reprezentant przyjdzie na Kongres otrzyma mapę „Alarmu dla bioróżnorodności Podkarpacia”.
Będą również niespodzianki!
Planujemy bardzo ciekawe mini-wykłady m.in. nt. „Czerwonej księgi roślin Podkarpacia”. Odbędzie się premiera filmu o projekcie!
Mamy w planie wystawę prac „12 Twarzy Natury” i …wystawę „Alarmdlabio…”. Będzie ciekawie.
Koordynatorem Gali Liderów Ekologii jest Mirosław Ruszała
Ze względów logistycznych prosimy do 11 grudnia 2015 roku zgłosić e-mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. udział reprezentacji szkoły w Gali Liderów Ekologii deklarując planowaną liczbę uczniów.