PASZPORT DO EKOLANDII
Kliknij w obraz i zobacz więcej
RZESZOWSKA AMAZONIA
Kliknij w obraz i zobacz więcej
LABORATORIUM BIORÓŻNORODNOŚCI
Kliknij w obraz i zobacz więcej
AKADEMIA BIORÓŻNORODNOŚCI - SOS DLA BIORÓŻNORODNOŚCI
Kliknij w obraz i zobacz więcej
ŁĄKI ŚW. FRANCISZKA
Kliknij w obraz i zobacz więcej
×

Wiadomość

PDO driver not supported by Falang yet. Use MySQLi driver.

Warsztaty „Akademii Bioróżnorodności” realizowane są w Podkarpackim Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzeszowie w ramach projektu „Alarm dla bioróżnorodności Podkarpacia” współfinansowanego przez Europejski Obszar Gospodarczy EOG 2009-2014

 

 

 

  • Zapraszam na warsztaty pt. „Jak zbudować hotelik dla owadów”.
  • Słowo wstępne wygłosi zapraszający, który opowie o tym jak bardzo jesteśmy uzależnieni od zapylaczy czyli pszczół i ich bliskich krewnych?, co to są i  ile są warte usługi ekosystemowe oferowane ludziom przez owady?, czy zbudowanie hoteliku dla owadów jest możliwe domowym sposobem?, ile to trwa i dlaczego warto to zrobić tej wiosny?
  • Pokażemy ciekawy filmik i kilka slajdów, opowiemy o swoich doświadczeniach
    w budowie i zasiedlaniu  hotelików….
  • Druh Michał Ruszała i druh Sebastian Wiśniewski – ekolodzy z Harcerskiego Klubu Ekologicznego HKE-21 Hufca ZHP Rzeszów - przeprowadzą praktyczne warsztaty budowy 4 typów hotelików dla owadów.
  • Gwarantujemy godzinę autentycznej pracy w „pracowni budownictwa owadziego Podkarpackiego Centrum Edukacji Ekologicznej”.
  • Zapraszam – piątek 23 stycznia 2015 roku od godz. 17.09 do 19.09 w lokalu PCEE, Rzeszów ul. Lubelska 28/4.
  • Zapewniamy herbatkę i przekąski ekologiczne.
  • Wymagamy chęci do twórczej  pracy i luźnego stroju, który „nie boi się” mokrej gliny, wiertarki i pyłu z wiercenia. Mile widziana własna wiertarka i wiertła do drewna średnicy 6, 7, 8 i 9 mm.
  • Kto przyniesie własny, mały, „wysuszony pniaczek” lub „ciekawy kawał drewna” wyjdzie z własnym hotelikiem dla owadów „model wiosna 2015”.

Do zobaczenia 
                                                                        koordynator  projektu Mirek Ruszała

Ponieważ pracownia może pomieścić wygodnie ok. 15 osób proszę o zgłoszenie udziału telefoniczne na numer 668 356773 lub e-mailowo na  mirekruszala{@}gmail.com

FaLang translation system by Faboba