×

Wiadomość

PDO driver not supported by Falang yet. Use MySQLi driver.

Szanowni uczestnicy i opiekunowie konkursu 12 Twarzy Natury w ramach projektu "Alarm dla bioróżnorodności Podkarpacia".

Jury konkursu  w trakcie wielogodzinnej pracy oceniło ponad 300 kolaży zgłoszonych do konkursu.

Mamy nadzieję, że laureatów i wyróżnionych oraz ich opiekunów poznamy osobiście na uroczystej Gali Liderów Ekologii, która planowana jest w dniu 18 grudnia 2015 roku (piątek) w auli głównej Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

 

W trakcie Gali Liderów Ekologii zaprezentujemy prace, wręczymy nagrody główne i nagrody pocieszenia oraz dyplomy, a wszystkie szkoły uczestniczące w Gali otrzymają pamiątkowe rysunkowe  "Mapy bioróżnorodności Podkarpacia". Będą ciekawe wykłady i czas na filiżankę herbaty "FAIR TRADE".

W dniu dzisiejszym publikujemy alfabetyczną (podług imion) listę uczniów wyróżnionych i laureatów bez podawania 12 zwycięzców i stopni wyróżnień. Prosimy o zawiadomienie o zaproszeniu na Galę Liderów Ekologii nauczycieli, opiekunów i uczniów oraz rodziców laureatów i wyróżnionych. Zapraszamy innych uczestników konkursu do przyjazdu na Galę aby poznać prace zwycięzców. Aula główna PUM mieści aż 170 gości.

Uwaga. Jeżeli na liście znajduje się podwójnie nazwisko ucznia oznacza to, że dwie jego prace uzyskały wysoką ocenę jury. Było to możliwe ze względu na anonimową ocenę prac. PROSIMY O ZWRÓCENIE UWAGI NA EW. BŁĘDY W PISOWNI.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o pilny kontakt ze strony uczestniczek:  Aleksandra Zięba,  Dominika Jarosz oraz Kamila Kisiel (lub ich opiekunów)
telefon; 668 356773 lub e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FaLang translation system by Faboba